
Hallo Iedereen! Onze gast artiest is aanwezig as we speak! Hij is lekker aan het prikken, en vandaag begonnen aan een halve sleeve. Ook is hij de enige die zijn eigen stencil helemaal overtrekt, aangezien ik hem niet heb verteld dat wij gewoon een stencil printer hebben. Echter weet hij dit nog steeds niet, en vraag ik me af wanneer hij hier achter komt, zodra hij hier achter komt zal hij mij waarschijnlijk een beetje haten. Hij heeft nog een aantal plekjes over, dus wees er snel bij! Groetjes x
Hallo Iedereen!
Onze gast artiest is aanwezig as we speak!
Hij is lekker aan het prikken, en vandaag begonnen aan een halve sleeve.
Ook is hij de enige die zijn eigen stencil helemaal overtrekt, aangezien ik hem niet heb verteld dat wij gewoon een stencil printer hebben.
Echter weet hij dit nog steeds niet, en vraag ik me af wanneer hij hier achter komt, zodra hij hier achter komt zal hij mij waarschijnlijk een beetje haten.
Hij heeft nog een aantal plekjes over, dus wees er snel bij!
Groetjes x
Laatste nieuwsberichten
realism lowerarm
Detailed skull tattoo, lower arm
Black 'n Grey realism lowerarm
Black 'n Grey realism sleave