030 888 61 80
NULL

Deze zomermaanden hebben wij een aantal gast artiesten die ons team komen versterken! Hun namen zijn Dimitrii, Andres, Jona Rhood en Miguel. Om hun portfolio’s te bekijken kun je onze Facebook pagina checken! Mocht je vragen hebben over hun of een afspraak willen inplannen neem dan contact op met de studio!


Deze zomermaanden hebben wij een aantal gast artiesten die ons team komen versterken!

Hun namen zijn Dimitrii, Andres, Jona Rhood en Miguel. Om hun portfolio’s te bekijken kun je onze Facebook pagina checken!

Mocht je vragen hebben over hun of een afspraak willen inplannen neem dan contact op met de studio!

Deel dit artikel op Social Media


Meer informatie of zelf een tattoo laten zetten?

Neem contact met ArtCastle Tattoo op of kom gezellig langs in Zeist, Utrecht!

Contactgegevens


Openingstijden


  • Maandag:12:00 - 19:00
  • Dinsdag:12:00 - 19:00
  • Woensdag:12:00 - 19:00
  • Donderdag:12:00 - 19:00
  • Vrijdag:12:00 - 21:00
  • Zaterdag:13:00 - 19:00
  • Zondag:Gesloten

Tattoo prijsindicatie


Als je langs komt kun je jouw tattoo wensen met ons bespreken, geven wij persoonlijk advies en een gerichte prijsindicatie. Hiervoor is geen afspraak nodig. Wil je ons toch wat vragen? Bel ons dan direct op (030) 888 61 80.

Afspraak maken


Kom gezellig vrijblijvend bij ons langs in Zeist. Over de telefoon en email maken wij geen afspraken voor het zetten van een tattoo. Ook geven wij via mail of telefoon geen prijs indicaties. Stuur je vraag via
Ons contactformulierIn de shop kan er alleen contant betaald worden!